Гарантія та повернення

На всі ліхтарі канадської компанії ArmyTek діє офіційна гарантія 10 років!


Інтернет-магазин armytek.com.ua є офіційним представником TM Armytek в Україні і виконує гарантійні зобов'язання.


1) Ми безкоштовно зробимо ремонт або замінимо (на Ваш розсуд) будь-які продукти або їх частини, в яких будуть виявлені дефекти за умови їх правильної експлуатації і догляду.

2) Гарантія діє протягом 10 років (крім батарей живлення -1 рік, зарядних пристроїв - 5 років, кнопок і сполучних роз'ємів, що мають 1 рік гарантії) з дати покупки при наявності документа (гарантійного талона інтернет-магазину armytek.com.ua) що підтверджує покупку.

3) Гарантійної ремонту та заміні не підлягають правильно функціонують продукти без дефектів або з дефектами, викликаними модифікаціями, неправильним або нецільовим використанням, відхиленням від правил догляду та зберігання, необережністю і ушкодженнями продукту або його частин і ремонту не уповноваженими особами.


Повернення або обмін


На всі товари, що куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів". Ми гарантуємо повне повернення грошей у разі відмови від покупки протягом 14 календарних днів за умови збереження товарного вигляду, комплектності та упаковки.


Обмін і повернення товару.


1. Зв'яжіться з представником нашого магазину.

2. Якщо присутній гарантійний талон, який підтверджує покупку на території України - ми оформимо повернення грошей і / або обмін (дату і / або час погоджуйте з представником armytek.com.ua)!

3. Якщо ж будуть помічені явні механічні пошкодження - товар буде відправлений на додатковий огляд в сервісний центр.

Ми зробимо все можливе, щоб повернення і / або обмін пройшов швидко і просто.


Якщо є дефект?


1. Надати товар в офіційний сервісний центр відповідного виробника через представника armytek.com.ua.

2. Сервісний центр безкоштовно зробить діагностику товару і видасть одне з трьох можливих висновків:

- товар не має механічних пошкоджень (потертості анодування не враховуються) і підлягає гарантійному ремонту: сервісний центр приймає товар на гарантійний ремонт;

- товар не має механічних пошкоджень і не підлягає ремонту: магазин або міняє товар на інший такий же або повертає покупцеві гроші;

- товар має явні ознаки використання не за призначенням (висновок сервісного центру): дія гарантії припиняється і товар не можна обміняти або повернутий.


Безкоштовне гарантійне обслуговування

1. Всі товари, що представлені в нашому магазині, мають гарантію в залежності від гарантійної політики виробника (ліхтарі - 10 років, зарядні пристрої -5 років, акумулятори, кріплення, тактичні кнопки -1 рік).


Платне післягарантійне обслуговування


1. Після закінчення гарантійного періоду, а також коли товар знято з гарантії через недотримання умов експлуатації, зв'яжіться з нашими менеджерами для пошуку найбільш правильного вирішення питання. Максимально будемо намагатися допомогти.


Перевірка комплектності товару


1. Перевірка комплектності та відсутність механічних дефектів у виробі повинні здійснюватися при передачі кур'єром товару в присутності покупця або ж на складі траснпортних компанії. Якщо якісь моменти не вдалося виявити - зв'яжіться з нашими менеджерами.

2. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації. Іноді можливі варіанти відмінності комплектації від зазначеної в керівництві, так як іноді виробник змінює її без повідомлення та без позначки в керівництві.

3. Якщо відміну комплектації є нашим недоглядом, то ми його усунемо за наш рахунок.


Догляд і зберігання


1) Завжди дотримуйтесь даної інструкції і рекомендацій по експлуатації елементів живлення.

2) Компанія не несе відповідальності за несправності в електроприладах і предметах, викликані дією магніту в ліхтарі.

3) Використовуйте тільки рекомендовані елементи живлення.

4) Не намагайтеся переробити або модифікувати ліхтар або його компоненти, це позбавить Вас гарантії на нього.

5) Не допускайте попадання води або інших рідин всередину ліхтаря

6) Рекомендується очищати від бруду і старого мастила різьблення і кільця ущільнювачів ліхтаря. Пам'ятайте, що надійний захист ліхтаря від води і пилу не може бути забезпечена зношеними ущільнювачами. Забруднення і відсутність мастила призводять до швидкого зносу ущільнювачів і різьблення.


Наш магазин здійснює обмін і повернення грошей за куплені товари в строгій відповідності з Законом.


* Згідно статті 9 Закону, товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

- товар не використовувався

- присутні всі документи (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарна накладна);

- товарний вид збережений, тобто залишилися всі ярлики, упаковка, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді;

- якщо при покупці вам був оформлений гарантійний талон «armytek.com.ua", то необхідно звернутися в офіс нашого інтернет-магазину або надати іншим можливим способом.


Гарантією теж не покриваються ризики втрати посилки поштою або іншою компанією-перевізником.

Гарантія передбачає безкоштовний ремонт або заміну протягом 14 днів в межах наявних залишків на складах. В іншому випадку рекламація буде відправлена виробнику для ремонту, або заміни.

Гарантія поширюється тільки на апаратну частину продукту, - кабелями та аксесуарами гарантії не покриваються.


Клієнту можуть відмовити в гарантійному обслуговуванні в наступних випадках:


- немає гарантійного талона нашого інтернет-магазину, і немає іншої позначки, що товар купувався у нас;

- присутні явне використання не за призначенням;

- спроби самостійного ремонту, а також в несертифікованих сервісних центрах;

- термін гарантії закінчився і / або у всіх описаних вище випадках (укладення сервісних центрів, механічні пошкодження та інші вище описані причини).

Модули для Opencart