Отзывы покупателей

Налобный фонарь Armytek Elf C2 v2 USB + 18650 3200 mAh (WARM)

Ліхтарик дійсно толковий і якісний. Світить чудово і наявність магнітах - величезний плюс. Але є але. Сервісне обслуговування. Після падіння на асфальт перестали працювати два режими яскравості, та і взагалі почав глючити. Здав в офіційний ремонт - відповідь - полагодити неможливо. Як варіант запропонували купити на ОЛХ такий самий робочий для заміни запчастини. КАРЛ!!!! офіційний сервіс!!!!

Ответ администратора: Доброго дня, Максим. Цікава інтерпретація Вашого відгуку. Ви впевнені, що зверталися саме до нашого магазину? Якщо ліхтар куплявся офіційно та є наш гарантійний талон, коли виникає якась проблема і сервіс діагностує проблему, то по домовленності з компанією Армітек - ліхтар замінються на НОВИЙ! А якщо ліхтарик куплявся не у нас - то Вам треба звертатися до продавця, і він повинен допомогти з Вашою проблемую.
Максим
07.02.2024
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 Pro XHP50.2 Magnet USB

Фонарик супер! Но и опасный. Нужно бить осторожным !! В сумочке включился на максимальних и все стало гореть в сумке))). А так лучшего света еще нет в такой категории фонарей. Падал раз двадцать царапины и все. Фонарик очень хорош. Светит вокруг как прожектор))

Достоинства: Мощный Выносливый Удобный
Недостатки: Нету
Ответ администратора: Дякуємо за відгук! Краще відкрутит задню кришку при зберіганні або транспортуванні :)
Сергей Уже купил
18.01.2024
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 Pro XHP50.2 Magnet USB (WARM)

Фонарик супер! Купил на черную пятницу) качество и функционал на высоте. В наличии также имею старенький, но отличный tiara a1 pro и что радует, батарейные крышки у них с Визардом взаимозаменяемы. Вопрос, будет ли заряжаться tiara если установить крышку с зарядкой от Визарда ? А то проверять стрёмно))

Достоинства: Качество, надежность, функционал, а если что случиться, то 10 лет гарантии)
Недостатки: Порвалась резинка которая удерживает фонарь на головном креплению даже не успев надеться(( возможно брак, так как даже на половину не растянулась
Ответ администратора: Доброго дня! У Тіари, якщо вона не має магнітного порту з початку, задня кришка нічого не дасть, тому що у ліхтарів різні єлектричні схеми. Про гумове кільце дужє дивно, що так вийшло. Мабуть Вам вже підказали рішення.
Денис Уже купил
07.12.2023
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 Pro Nichia Magnet USB

Подскажите,когда будет в наличии?

Ответ администратора: Доброго дня, якщо залишите свої контакти (пошту та/або телефон) зможемо повідомити. Або напишіть нам на info@armytek.com.ua або в месенджери на +38 (067) 591-77-40
Сергій
16.11.2023
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 WR Magnet USB, Белый-красный свет

Супер фонарь, давно хотел, много думал какой именно взять и по итогу остановился на этом варианте

Достоинства: Компактный, легкий, универсальный в применении, приятный на глазах и ощупь, отличный свет
Недостатки: Отсутствуют
Ответ администратора: Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням!
Властимир Уже купил
02.11.2023
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 Pro Max XHP70.2 Magnet USB (1*21700) (WARM)

Хотів замовляти цей,але побачив що нема червоного світла. У топ моделі! Це як взагалі?? Якщо буде у оновленій моделі,то це ідеал,але зараз краще взяти інший..

Ответ администратора: Дуже дивно, що Ви вважаєте, що червоне світло повинно бути як апріорі. Це спеціальне світло, як і зелене. Топ модель для того і зроблена, щоб мати максимальну яскравість. Це було завжди у Армітек, коли випускалися про версії 3 та 4 (остання на сьогодні). Якщо потрібне додаткове світло - то це WR та WG.
Віталій
24.10.2023
Налобный фонарь Armytek Elf C1 v2 USB + 18350

Купил новый фонарик Armytek Elf C1 v2, в режиме Main 3 проработал не больше 50-54 мин, за два раза теста, при заявленной работе 1час 11мин.

Ответ администратора: Олександр, дякуємо за відгук! Всі заявлені дані від виробника проводилися в лабораторних умовах при "ідеальних" температурних та інших умовах. Розбіжність в побутових умовах це є норма не тільки для ліхтарів.
Александр Уже купил
20.10.2023
Налобный фонарь Armytek Elf C2 v2 USB + 18650 3200 mAh

Ліхтарем користуюсь три роки, користуюсь активно по роботі кожного дня. За весь час користування ніяких проблем не було. Ліхтар справляється з поставленою йому задачею на всі сто відсотків. Зручний в керуванні, на голові сидить зручно (іноді забуваю зняти і ходжу з ним) в кишені місце багато не займає, кріплення на ризинкі надійне і слабим не виглядає, ризинка на голову дуже зручна регулюється і лоб не надавлює, (купив запасну ризику для голови, за три роки не пригодилася), ліхтар до кріплення фіксується ще допоміжним кріпленням (примітивним але надійним). Спочатку до покупки віднісся скептично але через декілька місяців активного користування купив ще один такий самий. Рекомендую саме Армітек . Це той продукт де якість перевищує ціну.

Достоинства: Якість, надійність, зручність, попереджує що акум. підсідає, керування
Недостатки: Не виявив
Ответ администратора: Дякуємо за відгук!
Дмитро Уже купил
31.08.2023
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 Pro Max XHP70.2 Magnet USB (1*21700)

Классный фонарик. Светит очень ярко. Отлично, что аккумулятор 21700. На средних режимах долго не разряжается. Нравится его насыщенный заливающий свет без раздражающего пятна. Бегать с ним неполучится, так как тяжеловат для этого, но для большинства задач он идеален. Спасибо armytek за такой продукт. Хотелось бы, чтобы armytek выпустили тактический ручной фонарь, например predator pro с аккумулятором 21700.

Достоинства: Сплошные достоинства. Свет, мощность, ресурс батареи, магнитная зарядка, устойчивость к экстримальным условиям. Можно использовать как ручной фонарь.
Недостатки: Немного замысловатое управление. К нему нужно привыкнуть.
Ответ администратора: Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням!
Юрий Уже купил
10.06.2023
Налобный фонарь Armytek Wizard v4 C2 Pro Max XHP70.2 Magnet USB (1*21700)

Купив на початку війни. Потрібен був потужний, надійний, невеликий з великою ємністю ліхтар. Прослужив вже більше року у жорстких умовах.

Достоинства: Все на відмінно. Інколи навіть за допомогою магніта ліхтаря доводилося витягувати дрібні металеві речі зі щілин у підлозі бліндажа.
Ответ администратора: Дякуємо за відгук! Дуже раді, що ліхтар допомогає в різних обставинах!
Іспанець Уже купил
24.05.2023
Показано с 1 по 10 из 62 (всего 7 страниц)
Модули для Opencart