О нас

Інтернет-магазин armytek.com.ua є офіційним представником ліхтарів TM Armytek в Україні. Ми представляємо в Україні якісні ліхтарі для різноманітних потреб з неперевершеною якістю і 10-ти річною гарантією.


Широкий асортимент, доступні ціни відповідні якості продукції, клієнтоорієнтоване обслуговування, гарантія виробника - це все Ви можете отримати, купуючи товар в інтернет-магазині armytek.com.ua!


У нас Ви можете купити виключно оригінальні вироби від компанії Armytek з офіційною 10-ти річною гарантією!


Покупки онлайн в armytek.com.ua Ви можете зробити не просто швидко і зручно, але й вигідно! Існують різні знижки і бонуси.


У магазині представлена докладна інформація пропонованих товарів, про способи доставки і зв'язку з нами, для правильного і впевненого вибору конкретної моделі.


Кожному покупцеві гарантується безпека співпраці, зручність вибору, якісне обслуговування, професійна допомога і консультація. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт був задоволений покупкою і сервісом, і ще не раз повертався до нас!


Про компанію Armytek

Юридично компанія Armytek Optoelectronics Inc. була зареєстрована на початку 2010 року в Канаді, штат Онтаріо.

А стартувало все раніше. З 2007 року ми взяли участь в більш ніж 50 міжнародних виставках на різних континентах. Зараз наша лінія продуктів представлена ​​в 75 країнах світу, але це не привід зупинятися

Наша корпорація має множинні патенти по всьому світу.

І майже всі наші ліхтарі можна кидати з 10-го поверху і занурювати на глибину 50 метрів.

Навіщо? Так просто ми заклали такі запаси міцності. 10 років повної гарантії.

Ми руйнуємо міфи. Досить компромісів. Забудьте все, що ви до цього знали про ліхтарях.


Так чому ж ми відрізняємося від інших компаній?

• Канадський виробник і власний завод.

• Розроблено спеціально для Ваших потреб.

• Вчені й інженери з військової та космічної галузей.

• Кращі і перевірені компоненти США і Японії.

• Особлива увага до надійності і технологій, а не однієї зовнішню красу.


Наша Місія - забезпечувати людей надійним і технологічно найдосконалішим світлом в світі.


Як це було зроблено?


Світлодіодним освітленням ми зацікавилися в 2007 році і як все - стали його активними користувачами за його ефективність і зручність. Однак, наявні на світовому ринку дорогі консервативні рішення від європейських і американських компаній зазвичай сильно, на роки відставали від світових технологій, але були надійними. При цьому китайські виробники робили красиво, доступно, сучасно, але технологічно непродумано багато в чому, тому що для них загальновідомо важливі зовнішній лиск і повторні продажу, а не надійність і якість на довгі роки. Ними зазвичай копіювався зовнішній вигляд на китайській елементній базі, щоб у аналога були написані ті ж характеристики, але був він дешевше і красивіше. Це було проблемою. А ми вирішуємо питання без сумнівів.


І ось далі розпочалося найцікавіше.


1. Ми зібрали інтернаціональну групу по всьому світу - Канада і Європа.

Кращі вчені, конструктори та інженери з військової, авіаційної та космічної галузей. Вони ретельно працюють над створенням дійсно інноваційних і технологічно найбільш досконалих ліхтарів в світі. Приголомшливо, що секретні військові технології здатні безкомпромісно працювати і для мирних цілей.

Адже саме такі люди здатні знайти передбачувані проблеми в конструкції, оптиці, електроніці, харчуванні. Коли завгодно і де завгодно. Наші інженери не сприймають ніяких компромісів і прагнуть вдосконалити кожну деталь, знайти найкращий матеріал завдяки багаторічному досвіду і постійного наміру досягти досконалості.


2. За вагомий період нами був накопичений значний досвід і серйозним чином вивчені нагальні потреби кінцевих користувачів, для яких якісний і надійний світло виключно важливий.

Це спецназ і військові, мисливці і дайвери, рятувальники і вогнеборці, спелеологи і велосипедисти - захоплені і вимогливі до свого обладнання люди. Як користувачам нам з Вами нецікаво читати сухий перелік непотрібних параметрів, які виробник вважає важливими для себе.

Продукт повинен задовольняти наші практичні потреби і містити ті якості, які є унікальними і цінні саме для нас.


3. Для створення надійної освітлювальної продукції ми повністю відмовилися від застосування компонентів з внутрішнього ринку Китаю - дешевих копій відомих брендів.

Відтепер вирішено встановлювати в наші пристрої кращі світлодіоди і ультрасучасні електронні компоненти США і Японії, що додатково дає неперевершені і революційні результати.

Був створений з нуля перший тактичний ліхтар Predator, що містить в собі велику кількість інноваційних технологій, в реальність існування яких заочно не вірили багато. Забігаючи наперед, скажемо, що китайським виробникам скопіювати їх на дешевих компонентах не вийшло, тому вони взяли тільки назви певних вдалих технологій без справжньої реалізації (наприклад, Firefly Technology). Тим часом, ми почали суворі випробування ліхтаря Predator в жорстких умовах спопеляючих пустель США і морозного півночі Канади.


4. У 2009 році нами було прийнято правильне стратегічне рішення - відкрито власне виробництво в Китаї.

Щоб швидко і з конкурентною ціною надавати користувачам усього світу надійні і водонепроникні високотехнологічні рішення, які вже довгий час підтверджуються конкретними вимірами оглядачів, відгуками реальних людей, вдячністю спецслужб з усього світу.

Зараз це 6 поверхів сучасних виробничих потужностей, першокласне обладнання, наднадійні матеріали, особлива система контролю якості.


5. Назва Armytek було обрано не випадково - це відображення суті: армійські вимоги до надійності продукції і самі передові світові технології.


Вражаючий факт - при використанні новітніх технологій на межі можливостей проявляється справжнє мистецтво розробників знайти оптимальне рішення, яке дає найкращі параметри, важливі конкретним користувачам.


Філії корпорації розосереджені по всьому світу. Адже з плином часу невелика група професіоналів перетворилася в згуртовану команду однодумців, що складається з активних і цілеспрямованих людей.


Ми абсолютно віримо в результат і зацікавлені в тому, що робимо для Вас.


Дані переваги, значно відрізняють нас від конкурентів, дозволили нашій компанії вступити на якісно новий щабель розвитку і зайняти гідне становище на ринку світлодіодного освітлення. Ми успішно здійснюємо збут своєї продукції, створеної з використанням високих технологій. За роки роботи компанії ми налагодили міцні зв'язки з клієнтами більш ніж в 75 країнах. Armytek засновує партнерство на довірі, намагається задовольнити найсміливіші наміри своїх клієнтів.


Активний і безперервний контакт з покупцями дозволяє швидко реагувати на зміни в потребах і потребах користувачів, покращувати наші продукти, перевершуючи самих себе.


Наша команда безмежно націлена на результат, що дозволяє нам сміливо і відкрито дивитися в майбутнє і не просто разом з Вами крокувати в ногу з часом, а йти попереду, задаючи тренд.


Вдалих і корисних покупок на armytek.com.ua!

Модули для Opencart