Доставка та оплата

Види оплати, які ми приймаємо

        1. Готівкою при отриманні

        2. На розрахунковий рахунок

Як ми доставляємо товар

 1. По Україні - на склади транспортної компанії "Нова Пошта" (www.novaposhta.ua/map), або зручною для Вас транспортною компанією.

  2. По Києву - адресна доставка кур'єром або самовивезення з офісу.

Додаткові витрати

Якщо Ви оформляєте замовлення на суму більшу ніж 1000 грн., То доставка товару кур'єром по Києву і на склад транспортної компанії проводиться безкоштовно.

Нижче наведені основні види додаткових витрат, в залежності від обраного вами методу доставки і оплати товару:

 • Якщо Ви оформляєте замовлення на суму меншу ніж 1000 грн, то ви оплачуєте доставку товару самостійно. Вартість доставки, в даному випадку буде:

  • Кур'єр по Києву: 70 грн.

  • Доставка по Україні на склад ТК "Нова Пошта": по тарифам ТК "Нова Пошта" (орієнтовно від 70 грн.).

 • Якщо Ви обрали оплату при отриманні і доставку на склад ТК "Нова Пошта", то Ви оплачуєте зворотний переклад грошей за тарифами ТК "Нова Пошта" (орієнтовно 20 грн. + 2% від суми). Хочемо звернути Вашу увагу на те, що якщо Ви вибрали цю комбінацію відправки і доставки, то зворотний переклад грошей Ви оплачуєте в будь-якому випадку, в незалежності від сумарної вартості замовлення. Для того, щоб не платити за зворотний переклад грошей, рекомендуємо Вам робити передоплату безготівковими способами оплати.

Як оплатити товар

 • Ви можете сплатити товар готівкою при отриманні. Такий варіант можливий при доставці товару кур'єром і самовивозі в Києві або пересилання на склад ТК "Нова Пошта" по всій Україні.

 • При виборі оплати По реквізитам, після оформлення замовлення, на e-mail вказаний Вами в замовленні, прийде лист підтверджує, що ми отримали Ваше замовлення. Реквізити рахунку будуть вислані в смс або іншим зручним способом.

Як отримати товар

 • Для того, щоб отримати товар на складі транспортної компанії "Нова Пошта", Ви повинні приїхати за адресою складу, який вказано раніше в замовленні. При собі необхідно мати паспорт або права, а так же номер накладної, який ми надсилаємо Вам у вигляді СМС після відправлення посилки. Час роботи складу можна уточнити на сайті ТК "Нова Пошта" (www.novaposhta.ua/map)

 • Для отримання товару в Києві, Ви повинні перебувати за адресою доставки, який вказаний у Вашому замовленні. Звичайне час доставки кур'єром з 13:00 до 18:00, але Ви можете вказати зручніший часовий проміжок, в який буде проведена доставка. Доставка проводиться в будні дні з понеділка по п'ятницю. У суботу та неділю доставка не здійснюється.

 • Для того, щоб забрати товар самостійно з нашого офісу в Києві, Вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті або передзвонити і уточнити наявність обраного Вами товару на складі. Після підтвердження наявності, Ви можете під'їхати за адресою, яка вказана на сторінці з контактною інформацією, і забрати товар.

Модули для Opencart